Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Ateszzero #23514 üzenetére

    Eloszor egy proba ezzel a beallitassal, (#23432) Matthewus masodjara a Vezerlopultban a Flash 32 bit beallitasa, mikrofon ki, automatikus frissites ellenorzese ki, egy kis segitseg es mindez magyarul harmadjara Flash / Setting / Hardveres gyorsitas kikapcsolasa. Szoval lehet probalkozni. Nem hasznalsz a FireFox mellett Google Chrome-ot? Azert kerdem mert nemreg javitottam egy oregecske laptopot, 2004-es driverekkel, Celeron egy magos 1500 MHz ATI X200G grafikuschip es azon a tulaj Chrome 8.0-at hasznalt, XP alatt. Amikor feltettem az op.rendszert elsonek feltelepitettem a FF 9.0.1-et magamnak + a Flash egy regebbi valtoztat (Flash.Player-10.0.45.2) hogy tudjak letoltogetni dolgokat a telepites utan, IE kilove. Azert ezt a valtozatot mert gyenge gepeken meg ez az utolso amelyik nem fagy ki. Kesz lett a gep, mivel a tulaj Chrome-t hasznalt, feltettem utoljara a Chrome 15 stabil valtozatat, erre az kiutotte az altalam beallitott FireFox-ot. Leszedtem a Flash+Chrome+FF triadot es forditva telepitettem elsonek a Chrome majd az FF es utolsonak a Flash-t, am igy is osszeakadtak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák