Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SamSem58

    aktív tag

    válasz Cs1csó #64208 üzenetére

    "Ha valami már nem változik tovább akkor az meghalt..." - lehet, sőt úgy kéne változtatni, hogy ami jó volt, azt NE baxuk ki a kukába, hanem ötvözzük az újjal!! Továbbá vannak emberek akik roppantul jól megvannak a civilizáció dolgai nélkül - pl. Amazonas menti őserdő még fel nem fedezett indiánjai, de ott vannak a Tibeti Lámák, akik ismerik és használják a telefont és nagy valószínűséggel a számítógépet is, példának okáért ilyen a Dalai Láma és a Pancsen Láma is) ám mégis megtartották a régi dolgaikat!! Szóval minden felfogás kérdése! A rókáról meg annyit, amíg könnyedén nekem tetszővé lehet bűvészkedni, addig marad, ha ez a lehetőség már nem lesz meg, akkor megy! A Windows 7-ről meg annyit, hogy jó volt az és csak az utolsó pillanatban váltottam Win 10-re, és ezt is a CorelDRAW X3 (vásárolt) programom bánta. mert CorelDRAW X3 hivatalosan nem megy fel a Win 10-re, ha felbűvészkedem, akkor lefagy a start menü és a tálca! :(( :(( Holott nekem ahhoz, hogy néha egy egy logót, vagy grafikát javítok, szerkesztek, átalakítok, elég volt az X3!! De haladni kell... :W :W :W

    Samsem

Új hozzászólás Aktív témák