Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • newmoonlight

    senior tag

    válasz EmptyParadox #47793 üzenetére

    Letöltöttem egy teljesen szűz portable-változatot. Nem tettem rá a profilomat, még a könyvjelzőket és jelszavakat sem. Elindítottam, közben folyamatosan néztem a feladatkezelőt. Kb. 170-180 MB-tal indult, aztán ahogy feltettem rá pár dolgot (Classic Theme Restorer, UBlock origin, Black skin) szépen felkúszott 340-350 MB-ra.

    Chrome-on is van pár kiegészítő. De igazad van, a feladatkezelőben több Chrome-folyamat fut, ha ezeket összeadom, lehet, hogy összejön annyi, mint a Firefox-nál.

    Hardveres gyorsítás le van tiltva, a Flash-sel nincs semmi gond.

    Már arra is gondoltam, hogy nem-e a túl sok könyvjelzőm miatt (kb. 8000 :U ) baszakodik.

    Ezt most a régi (problémás) FF-ról írom, holnap még tesztelem a fapados portable-t.

    Azt megnézné valaki, hogy a Port.hu-n másnál is "lefagy-"e az oldal (azaz -a következő csatornák képe helyett ez jelenik meg), amikor sorra az újabb és újabb oldalra léptetek? Köszi!

    “Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

Új hozzászólás Aktív témák