Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz fatal` #20807 üzenetére

    Akkor egyelőre marad így. Viszont addon-ok nélkül meg lóf*szt sem ér a Fox. Chrome-ban Nekem az nem tetszett, hogy simán böngészés közben belefutottam olyan site-okba, amiket csak IE kompatibilis módban tudtam nézni. Sajnos ezek közül kettő olyan is volt, ami kedvenc oldalam. Ill. egyéb apró bug-ok, amik szintén a xarul megírt oldalaknak köszönhető, hogy Chrome alatt nem megfelelően jelentek meg, vagy működött vmi funkció. Ez persze már lehet okés lenne. De Én net-ezés közben nem azzal akarok pöcsölni, hogyan jelenik meg egy oldal jól és miért nem, hanem böngészni. (+ a rengeteg Chrome.exe a memóriában, ami lehet gyors de Nekem nem jött be)

    Opera-val szintén hasonlóak voltak az élményeim, matyizgatni kellett még az AdBlock-ot is, hogy működjön, ill. eleinte nem is volt. De már rég néztem Opera-t.

    Áhhhh, egyik kutya, másik eb. :(((

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák