Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • acc200

    tag

    Sziasztok!

    Nem biztos, hogy teljesen ideillő kérdés vagy inkább probléma, de gondoltam szerencsét próbálok.

    Tehát:
    Adott a legújabb FF és működött is rendesen egészen tegnapig, amíg nem kerestem a gépemen vírust.. Ugyanis 1 bizonyos ufa.exe mindig fullra vitte a procihasználatot, ezzel ellehetetlenítve a tevékenységeimet.. Mondom akk futtatás, lefuttattam, talált is párat, meg ezt a szépséget is, mondom akk resi, közbe volt 1 windóz ápdét is, azzal 1ütt resi... Oké megvolt, nyitom meg FF-ot és nincs Facebook.. Mondom mi a f*sz, megnézem telóról, onnan van.. Kérdem srácokat, nekik is van.. Leszedtem szinte az összes böngészőt, 1ikben sincs Facebook.. Ugyan azt kapom mindig, "A kapcsolódás sikertelen." Az összes böngészőben ugyan ez, csak a saját szavaival... Mondom sebaj. csinálok 1 rend szervisszaállítást, azt majd lesz valahogy, erre meglepődve látom, h nincs semmi lehetőség rendszervisszaállításra ugyanis törlődtek, nincs 1 db sem.. Most csak a qva Facebook miatt nincs kedvem az egész rendszert újrahúzni, pedig jó lenne gépről fb-ozni, nem telóról..

    Valaki vmit esetleg?

    Köszi előre is!
    Üdv!

    Szerk.: Újra is volt telepítve már a FF, törölve lettek az előzmények, sütik, stb.. CCCleanerrel is meg simán FF-on belül is.. De vírust meg eddig nem talált a vírusírtó.. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák