Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puma72

    tag

    válasz kabelmania27 #5152 üzenetére

    Nem-nem ment a kezdet kezdete óta.
    Mindig is problémáztam velük de mindig leráztak azzal a kifogással, hogy javítani fogják.
    Mikor már kicsit felemeltem a hangom, hogy mire fizetek, rá 1-2 hétre felhívtak és közölték a szerződés módosítást és,hogy sajnálják de csak ekkora sebességet tudnak biztosítani. Arra hivatkoznak, hogy ez már régi hálózat és ennek költségesebb a fenntartása stb... Kérdeztem, hogy az eddigi profitból nem futja az új hálózatot kiépíteni? Erre már nem kaptam választ.
    Azért a XXl. században elég nevetséges ez a dolog! És amit a UPC csinál ( Csinálhat) Tudomásom szerint még Szabolcsban is kivan építve a UPC hálózat ( Nem az MTT hálózatra gondolok) Ez csak pénzmosás az egész! Ez nem UPC csak adtak egy nevet a gyereknek. Ramocsaházán van cégem és ott is kivan építve a nagy sebességű net. Azért ez elég gáz, hogy egy 300 lélekszámú kis faluban is jobb a net sebesség mint itt a 29-es körzetben. Hozzá teszem ott szinte ki sincs használva ugyanis a fiatalok elmenekülnek vagy külföldre vagy be Budapestre.

    Számom +36205747193

Új hozzászólás Aktív témák