Hirdetés

Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz Fényhozó #1 üzenetére

    szép jó estét :)

    Igaz kicsit régi a hozzászólás de én is reagálnék rá ha lehet :)

    Ezt írod idézem: ,,A csattanó pedig hogy az még csak hagyján hogy az ígért maximális elméleti 7,4MBit/s sebességnek a közelébe sem érünk (60-250kb/s között szokott ingadozni a letöltés) A weblapok nagy többsége torzan jelenik meg, vagy nem is használható... ,,

    Az elméleti sebesség az nem ígért pusztán egy elméleti érték hogy annyit is elérhet, persze nagyon jó körülményeknek kell meglenni :) pl-ul: nincs se fa, senki nincs a hálózaton csak te, ilyen meg mint tudjuk nem létezik :D

    Pannonál is van egy elméleti érték, de sok mindentől függ hogy mennyi sebesség jön össze :)

    Nekem anno a kábelnetet ajánlották, gondolkoztam már mobilnetben is ( 1-2 ok miatt) de amiket halottam róla nem mertem belefogni ( pedig nemrég majdnem belevágtam a mobil netbe csak valami ok miatt nem jött össze )

    Úgy látszik akkor mégsem érdemes mobil netben gondolkozni ahogy elmondod :(

    szal amíg lehet használom a kábeles netemet aztán majd lesz valami :)

    Azzal is tisztában vagyok ahogy elmondtad hogy :

    1 giga adatforgalmat gyorsan ellehet használni nem csak letöltéssel, na ebben lehet valami igazság, mert ha mondjuk netes rádion vagy akkor már kampec, és szerintem akad össze vissza, a korlátos mobilnetből szerintem a invitelék a legjobbak mert azt mondták hogy 384 kilobit ( vagy hogy mondták pontosan már nem emlékszem) a sebesség, a pannonál-telenornál- vodafonnál 128 kilobit vagy mi a sebesség ha jól tudom, bár szerintem ezek is elméleti értékek, nem tudni melyik lenne a jobb, de ha igaz is az invitelék sebessége (korlátozás után ) semmitsem ér az a 384 kilobit, én meg nem vagyok szaki :D

    A Magam módján fogom fel a dolgokat, lehet másképp mint mások de szerintem ez nem baj :)

    szal aki teheti az menjen az Optanethez ( még ha szomszédon keresztül is jön a kábel, csak meg kell beszélni a szomszéddal és megbeszélés kérdése ;) )

    aki pedig nem tud menni Optanethez akkor maradnak T-homék, modemjükkel sose volt bajom, pedig amennyit esett az a modem na mind1, a mai napig vissza sírom azt a modemet, fekete színű volt, szerettem azt a modemet, de lekellett adnom sajnos :(

    Itt ahol én lakom panaszt halottam a T-homról, nekem nem voltak olyan rosszak, igaz 1 alkalommal csalódtam bennük mikor majd 8-9 ezer ft-os csekk jött ki, azt mondták át lett módosítva, na mind1, a szolgáltatásukkal meg voltam elégedve, fenn akadások persze voltak, mindenhol van........ legalábbis szerintem......

    Meg az igazsághoz hozzátartozik hogy ismerősömnek volt itt ahol én lakom pc boltja, sajnos abba hagyta :( de ellehet vinni hozzá a gépet :K tudom is hol lakik.....

    Meg azért mentem át az Optanethez annó mert jobb árakat ígértek, háát valóban jobb árak vannak, csak hááát nehézkess volt az átállás :U :U

    Anno ismerősöm házánál ( aki javítsa is a számítógépet+ki is takarítsa és rendesen meg is csinálja :K )

    kötöttem a netet, ez olyan 2006-ban lehetett, nem jut eszembe most a szolgáltató neve akkor még se t-home se optanet nem volt itt :D Invitel nem tudom volt-e itt akkor már....

    Emlékszem rá akkoriban ( 2006-ban vagy hogy ) 3-4 ezer ft-ért is volt net de az korlátolt, míg korlátlan az pedig 6 ezer ft volt, így hát gondolhassátok melyiket választottam :U

    Hát a korlátlant :K

    A korlátozott az olyan volt hogy megvolt szabva mennyi zenét stb-stb tölthetsz le, már nem emlékszem hogy volt de kb így, aztán ezt a szolgáltatót megvette a T-Home, így lettem én T-homos, akkor még anyu nevén volt, ( manapság az én nevemen van)

    Asszem ismerősöm nem csinálta a T-homot, de a legelsőt, és a Optanetet csinálta, jó volt hogy itt is van ügyfélszolgálat, sajnos legközelebb Szentesen van Optanetnek ügyfélszolgálata legközelebb :U

    Azt nem tudom hogy az Invitelék amennyivel drágábbak annyival jobbak is ??

    Illetve Invitelééknél kell vezetékes telefon? mert úgy tudom a legelső internet ilyen volt hogy a vezetékes telefon seggébe kellett dugni a kábelt másik végét a számítógép seggébe :U

    Illetve hallottam olyat is hogy a T-Home pénzt kér azért hogy elvigye a modemet, én bevittem nekik a modemet, elfogadták semmi kivetni valót nem találtak benne, nem is találhattak hisz működő képes állapotban vittem nekik vissza :K

    A legelső szolgáltatónál nem volt modemdíj asszem, T-homnál sem volt,

    Optanetnél volt 9 ezer ft, vagy 9900 ft már pontosan nem emlékszem, egyével később cserélni kellett a modemet,

    Illetve mikor még nem tudtam nagyon kezelni a set top boxot képesek voltak 500 ft-ot elkérni a beállításért na tudod mikor, mondtam nincs és kész :DDD

    Na nem azt a 500 ft-ot sajnáltam tőlük, hanem hogy ilyet tenni hogy pénzt elkérni egy nyavalyás beállításért, elképzelem ahogy másnak naponta elállítódik a set top boxa, és minden alkalom 500 ft, na tudod mikor :D

    Na kb asszem leírtam mindent, ha van egyéb kérdés, vagy bármilyen kérdés, ezzel vagy mással kapcsolatosan, jöhetnek a kérdések akár ide akár privátba :K

    és bocsi hogy ilyen hosszú lett nehari érte :B

    Comodó új távlatok...........

Aktív témák