Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Gabriell1974 #2851 üzenetére

    Fú, az már nagyon régen volt: a kauciót kb januárban, a számlákat meg márciusban utalták vissza.
    Ugyebár én a kauciót másnak fizettem, aztán volt a feljelentés, és utána kicsivel utalta vissza a számlákat is, persze előtte csomó felszólítás, voltam népességnyilvántartónál a címekért (V.H, a nagy gerinces ember, nem rendelkezett akkor egyetlen magyarországi bejelentett címmel se).

    Szóval végső soron kb 5-6k ment rá (két számom volt benn), illetve kb két és fél hónapig voltam a számaim nélkül, de mostanra minden rendben van.

    December óta vagyok a másik flottában, amit ajánlottam neked, és azóta velük semmi bajom, ügyfélszolgálati számon mindig elérhetőek, ha meg nem, akkor amint elérhetőek visszahívnak, a számlákat csekkel fizetem, illetve azzal se volt bajuk, hogy két hónapig új számmal voltam náluk, majd kértem azok megszüntetését és a régi számaim bevitelét, szóval eddig korrektek nagyon. :)

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák