Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz herdsman12 #4385 üzenetére

    A droidos mini pécék szuper eszközök, én pl. imádom a magam kis MK908-asát, de a tökéletes médiaplayertől azért messze vannak - gondot okozhatnak a magas bitrátájú full hd-s videók és a kadenciahelyes lejátszás is (utóbbit valaki észre sem veszi, valaki pedig megőrül tőle, hogy néha ugrik egyet a kép, szóval neked kell tudnod, hogy ez szempont-e nálad).

    A hibátlan médialejátszáshoz vagy windowsos/linuxos mini pc kell, vagy célhardver, azaz médiaplayer. Esetleg a bluray playerek között is szétnézhetsz, mert egyre több olyan van megfizethető áron (20e Ft környékén), amelyik megállja a helyét médiaplayerként is, emellett pedig a dvd-idet is gyönyörűen felskálázva játssza le - akinek sok dvd-je, audio cd-je és/vagy br lemeze van, annak szerintem utóbbi a legjobb megoldás.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • Pistabaaa

    aktív tag

    válasz herdsman12 #4385 üzenetére

    Én nem túl rég ruháztam be egyre, olcsó volt és jónak tűnt a leírások alapján (Q7).

    Azóta végülis annyi kiderült, hogy nagyon nem nyúltam mellé, alapvetően gyors, bár még nem túl sokat használtam, nincs belakva.

    Ami kiderült még, hogy a 3188-as chipset már kevésbé támogatott, kevesebb a ROM hozzá, nehezebb a legjobbat megtalálni, már ha egyáltalán cél a ROMolás. A 3288-asokat jobbnak mondják (erősebbnek), szóval ott lehet nem nagyon kell hozzányúlni, out of the box lehet használni, 5-10e pluszért cserébe.

    Ha nem cél a ROMolás és egyéb macera, akkor viszont lehet, hogy nem Androidban kell gondolkodni szerintem. Most azóta láttam, hogy akadnak már mindenféle Win alapú stickek - boxok (bár ezekről semmi tapasztalatom nincs egyelőre).

    AV-OUT van szinte mindegyiken, amiben eltérhet, hogy nálam is pl. egy jack a kábel egyik vége és csak a másik végén osztják szét három felé.

    Na de várj még, vannak itt sokkal nagyobb mediaplayer múlttal rendelkező tagok is. :K

Új hozzászólás Aktív témák