Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagash

    senior tag

    válasz Mcrazy #4117 üzenetére

    Kontrollerekkel annyi van, hogy a gombkiosztás eltérő lehet, attól függően, hogy PS3, Xbox, vagy MOga (stb...) klónnak adja-e ki magát. Függ attól, hogy a játékot mire írták. Ahol Moga van, ott nekem néha 90 fokban elforgatva vannak a gombok xyab mittudomén, de van, hogy a BT-os nem megy csak kábellel.

    A Moga drága (~20ezer a jobbik), de több mint 150 játék van már rá optimalizálva. PS3 klónt (nekem Doubleshock van DX.com-ról rendeltem 16$ volt) is lehet a Sixaxis controller-el konfigolgatni elég jól.
    Annyi van, hogy ha BT-n kötöd össze, akkor a többi BT kapcsolatot megszakítja, mert valami egyéni protokollt használ.
    Asphalt, meg az ilyen bunyós játékok nagyon jól mennek vele, szóval arra biztos király.
    Én még az OnLive-ot is kipróbáltam vele, elég jól játszatóak a játékok.

    Próbálkozni kell, ez egy ilyen dolog. Még fejlődik, egyre több android-os játékkonzol születik, így hamarosan nagyobb lesz a piac és akkor már nem lesz gond vele.
    Én most ~20k-ból raktam össze úgy a cuccot, hogy nem panaszkodom és az asszony sem, mert egy pisszenés nélkül lehet kockulni, nem búg, zúg, kattog, stb...

    Knoblauch macht einsam.

Új hozzászólás Aktív témák