Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz hobbitka_ #5593 üzenetére

    esetleg nézd meg, hogy az mk808 -on aktív vagy e, van e elegendő bejövő kapcsolat (routerben portforward -ot kell lehet csinálni)

  • vlevi

    nagyúr

    válasz hobbitka_ #5593 üzenetére

    Nekem is akörül van, 11-12Mbit/sec. Azonban torrentel nincs gondom, nekem a tTorrent pro-val megvolt az 1.2-1.3Mbyte/sec letöltés, és az 500 közeli fel. A feltöltési sebességet nem az eszköz korlátozta, a 30megás UPC az kb ennyit tud az asztali gépen is, vezetékes hálón.
    A routerem egy öregecske Asus WL520GU, az n-est nem tudja, csak a b/g-t.
    Mondjuk a tTorrentből meg kell venni a pro-t, mert az ingyenes az 250k-s letöltésre van korlátozva.

    Amúgy korábban terveztem, hogy kicsit átszervezem itthon a hálózatot, elviszem a routert a lakás közepére, ne itt a szélső szobában legyen, de akkor meg attól félek, messze lesz az Mk808, és nem fog menni...

    "De mediacenternek jól használható?"
    Annyira azért nem... Oké, lejátssza a filmeket, a 720p-s videókkal nincs semmi gond, az 1080-asokkal azért küzd rendesen, látszik, hogy nem olyan folyamatos. Amúgy is alapfelállásban a kijelző 720p-s felbontáson működik, tehát az 1080p-s videók lejátszása eléggé felesleges.
    Igaz, létezik valódi 1080p felbontású ROM is, de én még nem próbáltam. Nem tudom, mennyire izzasztja meg a gépet a 2x akkora képernyőméret.
    Összehasonlítási alapom a tévém, egy Samu LE40C650, ami zokszó nélkül viszi a 16gigás avatart, 20gigás felhőatlaszt, satöbbit.
    3D-s tévézést ne kérdezd, engem nem izgatott fel a dolog, fogalmam sincs, hogy megy-e, vagy sem.

    Talán ebből az egy szempontból lennék kíváncsi egy rendes linuxra. Mert ott azért mégiscsak natív kód fut, vagy a fene se tudja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák