Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HeavyToys

    senior tag

    Sziasztok!

    Jofogás-on eladtam egy Galaxy Tab 7 3.0-át, itt hardverapron-is hirdettem. A vevő előre utalta az árat, én elküldtem neki, ez kb 1 hónapja volt. Ma küld egy SMS-t, hogy ez nem a 3G-s verzió, ő meg azt vette meg tőlem, nézek, mondom lehet elírtam valamit, amikor hazaérek majd megnézem, gondoltam magamban.

    Hazaérve leülök a gép elé, jön a másik SMS, hogy holnap feljelentést tesz ellenem, olyan címen, hogy én nem a megadott terméket hirdettem és indokolatlan haszonra tettem szert. Kicsit ideges lettem, addigra már kikerestem a hirdetésem itt és a jofogáson is, ahol tisztán látszik, hogy a hirdetésben sehol nem szerepel a 3G-szó. Azért gyorsan írtam egyet az ügyfélszolgálatnak is, ahol szintén megerősítették, hogy 3G-nélkül szerepel a hirdetés az ő rendszerükben is.

    Felhívtam az illetőt, elmondtam neki, hogy ez tényleg nem szerepel sehol. Hardverapro archívumon és e-mailjeim között is megtalálható a jófogás visszaigazoló levele, amiben a hirdetés teljes szövege szerepel. Felajánlottam neki, hogy elküldöm és tisztázzuk a dolgot. Ő azonban azt állítja, hogy előtte van a hirdetésem és márpedig én 3G-s verziót hirdettem. Holnap pedig megteszi a feljelentést.

    A dolog szépsége, hogy én egri vagyok ő pedig Pécs környékén él, szóval ha esetleg oda kerül a sor, mászhatok le az ügy miatt Pécsre? Illetve van most nekem ettől félnivalóm? Nem is igazán értem, mert gondoltam nem jött neki be a termék és amiatt csinálja ezt, de a visszavásárlást föl sem hozta.

    Kicsit felhúzott a dolog.

    Tudtok a témában valami okosat mondani?

    Köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

  • HeavyToys

    senior tag

    válasz nagybá #1182 üzenetére

    Szerintem érdemes megtenni a feljelentést, de én (persze csak ha nem tudom elérni az eladót és nem keres meg a másik pórul járt delikvens) eladnám a lapot 40k fölött menne aprón, még jobban is járnál.

Új hozzászólás Aktív témák