Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz szmolcsi #81933 üzenetére

    Na gyere rakd fel a wint nekem egy Ryzen2200G-re NVME SSD van benne 10perc alatt megfogom addig a söröd :))nem az első bootról volt szó hanem amikor már minden driver fent és minden működik az oprendszerben
    Mondom utána mi kel még
    Plex
    Kodi
    AVG
    Távoli mappa elérés beállítás
    Távoli asztal elérés beállítás
    Transmission beállítás
    Firefox
    Total Commander
    SMB elérés beállítás
    nem vagyok sem programozó sem informatikus és ez egy HTPC semmi extra

    Persze aki informatikus annak ez megy rutinból, de aki 2-3évente telepít oprendszert annak sokszor gondolkozni kel mit hol talál, hogyan is kel beállítani

    Béke neked is :)

    F.B.I
    nem napról van szó, de ha mást is csinál az ember 2délutánt el tud vini mire minden újra a helyén és ott lehet hagyni

    Wiz Khalifa
    nekem nem jött össze a platform váltás.
    Teleptéskor mindig gondolkodok rakni kellene egy ilyet amibe minden integrálva van, de sose jutok el odáig na meg ha 2év múlva kel újra rakni akor cseszheted inden progi frissült azóta így a frissítésekkel fog időzni a gép.
    Na meg ha emlékszel vagy egy éve mit szívtam az AVG-vel aztán kiderült csak az a baja a Win telepítő régi volt, először meg kellett várni minden frissítést és csak utána mehetett fel az AVG amúgy összeomlott az egész.

    Na jó szélesre tapostuk ezt a HDD klónozást :R

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák