Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz --ka #67330 üzenetére

    akkor a Pr-telekom az egyetlen aki másként gondolkodik. Szerencsére.

    Ugye ők nagyrészt olyan területen szolgáltatnak ahol nincs UPC/DIGI tehát gyakorlati konkurense nincs, mégis évek óta ha újrakötök, vagy nem emelkedik az ár vagy ha minimálisan is a szolgáltatás bővül pl a net 1-ről 3-ra majd 10 majd 30 most pedig 120 persze ez digi 1000-hez képest semmi, de akkor is mire nem elég 120Mbit.
    Ja és a kínálat is verhetetlen. Volt, hogy bedurciztam, hogy felmondom megyek tányérosra, ja csak az egyiknél ez nincs a másiknál az ha mindkettőt kérem akkor meg az árak. Jelenleg pl 34Hd csatornát kínálnak.

    Amit tegnap írtam a TV csomagomat nem bántottam maradt ami volt a netbe 2 csomaggal mentem feljebb a plafonra és 2500-al kevesebbet fizetek.

    Ha egy éveel ezelőtt amikor bevezették a 120Mbit netet váltok csomagot többet fizetnék mint most így megérte várni amúgy is elég volt szinte mindig a net.
    Na jó amikor a gyerek torrentet tölt le és meg jutúb HD-t nézek na akkor kevés csak

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák