Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Argos

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Gus #29395 üzenetére

    Asszem' erre rá tudok tromfolni.
    Tavaly kb. ilyentájt a Miskolci Semmelweis-ben vendégeskedtem egy jó hónapig.
    A kórterem, ahol el voltam szállásolva, tartalmazott egy vezetékes telefont is, amin a hozzátartozók adott esetben felhívhatták a bent senyvedő ügyfelet.

    Namármost, egyik délelőtt a szobatársammal egyetemben- egy aranyos idős bácsika- épp bőszen keresztrejtvényt fejtettünk, amikor is megcsörrent mellette a telefon.

    Papper felveszi:
    -Halló!
    -blablabla..
    -Hogy mit akar? Jóember, ez egy kórházi fekvőbeteg kórterem.. Hogy gondolja, hogy ide Észak Magyarország előfizetéssel kell házalnia?
    -...

    Meg kell mondjam koppant az állam.. És mellesleg honnan szerezte ezt a számot? Tudom -mert dolgoztam egy rövidke ideig hasonló munkakörben-, hogy az ilyen értékesítők kapnak egy telefonszám listát... de, hogy aki ezt összeszedte, az valami orbitális nemtörődöm marha lehetett, hogy annyit nem volt képes megnézni, hogy ugyan kihez tartozik a szám...

    Slusszpoén, hogy 2 napig még hívogattak napjában párszor. Akkor már nem olyan kedves hangnemben küldte el őket melegebb éghajlatra a szomszédom.. :P

    ...elmúlik...

Új hozzászólás Aktív témák