Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Helyhiány miatt megválnék pár régi cucctól:

    -Gameboy classic, zöld színű, a kijelzője már nem az igazi, de van hozzá egy spec kazi, amolyan eyetoy koppintás.Asszem 3 játék van rajta, meg zeneszerkesztő,stb. Eredeti nem utánzat 3000ft

    -Sega Master System 2, tv játék, hibátlan, 4-5 játékkal, 1 karral, 4000ft

    -Commodore 64 majdnem hibátlan (SID chip kiment benne, ezért hangja sajnos nincs), van hozzá magnó, floppy, b. 7-800 játék/program, rengeteg könyv, gyűjtőknek 15000ft

    -Xbox classic, softmoddolt, 50-60 játék van hozzá, mindenféle audió és videó formátumot lejátszik, 1 kar, 1 kormány+pedál, távirányító van hozzá, netezni is lehet vele, alap htpc-nek is jó. 20000ft

    -xbox classic vinyóhibás, alkatrésznek+2 xboxvinyó ajándék 5000ft

    -motorola v360 független mobil, kamerás, mp3 lejátszós, bővíthető memóriás, töltővel 3500ft

    -HP photosmart r707 digitális fényképező HIBÁS alkatrésznek 4500ft
    Optika hibás, ház, akksi, töltő, belső alkatrészek hibátlanok.

    -Logitech Wingman Force joystick (nem a ratyi 3d verzió, hanem az eredeti bivalyerős cucc.) Hibátlan, driverekkel, tápegységgel, 10000ft csak igényesnek, szimulátorokhoz kötelező.

    -irodai számítógép, fekete házban, sajna nem sokat tudok róla, mert nem az enyém, én csak árulom.Amit tudok róla, hogy 2,8ghz-es proci van benne, 2*512mb ddr ram, 120gigás vinyó és ati 9800pro 256mb videókártya.Egy LG dvd író és egy noname dvdolvasó is van benne, de csatlakozó hiányában az olvasó nincs bekötve. A vinyón gyárinak tűnő xp van. Se a cd,se az aktiváló kulcs nincs meg hozzá,de az eredetiségvizsgálaton átmegy, és a frissítéseket is letölti. Akit érdekel annak tudok küldeni everest riportot.Ár: ???ft

    -nem tudom, hogy itt lehet e árulni ilyesmit, de van egy soha nem használt Lenin-fejes kulacsom is, sarlós-kalapácsos piros csillagocskával 7500ft

    -3 nintendo ds kazi. [link]

    Érdeklődni priviben, képet küldök ha kell, kipróbálni Arnóton lehet, személyes átvétel esetleg még Miskolcon is megoldható. Akudni lehet!

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák