Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ngabor2

    nagyúr

    kész :C

    épp megy a memóriateszt (sajnos csak a felét ismeri fel a memóriának... de majd megoldom).

    képek:

    kinyitva:
    [link]

    [link]

    működés közben:

    [link]

    [link]

    azért hogy ne legyen minden annyira fényes, pár dolog nem az igazi...
    - ugyebár a fent is említett memóriagubanc, ami a viaarena fórumaiban is előjön: 4-bankos modul, de slotonként csak kettőt tud kezelni a chipset.
    - a venti felszerelésekor kicsit meghúzta a fedelet, ezért elég nehezen megy rá, kicsit feszül. a csavarok azért a helyén tartják.
    - a hdd led nem megy. elvileg a 4. és 8. pin közé kell kötni, de akárhogy tettem, nem ment. mérgemben levágtam onnan az egészet.
    - a hátlap nem elég merev, illetve kicsit el lett szúrva, de már nem csinálok másikat. úgyse fogom túl gyakran látni.

    már csak az hiányzik, hogy belőjem routernek. bár... lehet, hogy felfogatom a monitor hátuljára, és lesz 3. gép :D bár akkor illene a monitorkábelt a dvi-re lecserélni.

    no, hogy együtt legyen minden:

    hozzávalók:
    1 db via epia px10000g alaplap
    1 db picopsu, asszem 60W-os
    1 db asus wl500gp router, amit sikerült tönkretennem... emiatt kezdődött az egész projekt.
    1 db usb-s wlan-kártya, amit megérkezés után, próba nélkül szétkaptam, mint hülyegyerek a kakukkosórát
    1x1GB RAM, amit egy mindkét fél száára kedvező csere útján kaptam: felismeri végre az egészet (-32MB, amit videomemóriának levesz a cucc... csak tudnám, hogy miért nem lehet 4 megára levenni...)
    1 db satás notivinyó, amit kb. 2 hét arcgyűrés után vettem meg.
    1 db házból kioperált 92-es venti, amit átkötöttem 5V-ra, hogy csendes legyen.

    nem merem összeadni az árakat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák