Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz HookR #15059 üzenetére

    Köszi.
    Már korábban is nagyjából végignéztem a listát.

    Igazából az a gond, hogy csak a slim házba csak a legkisebbek férnek be. Ezekből pár darab van és/vagy nem kaphatóak itthon és/vagy horror áron. Az egyedüli slim ami szóba jöhet a listából kb. a Xigmatek Praeton.
    (Kozuti is jó még, de drágább).
    Ehhez a slim kiépítéshez várnék némi véleményt is, mert nem vagyok biztos benne, hogy egy alulfeszelt, de úgy is 45-50W körüli procira elég lenne abban a csöpp kis házban... halkan. :) (Eredetileg amúgy 2 magos alulfeszelt Llano-t terveztem bele ami 30-40W körül megállna - azt biztosan elbírná. De most egy 4 magost sikerült szerezni így azzal is teszek egy próbát.)

    A másik verzió, a Powercube 10cm-es belmagasságához meg igazából kb. mindegy milyen hűtőt veszek, a legolcsóbb 2-3k-s hűtők is elviszik alap fordulaton és beférni is simán be fognak. Ott meg az az egy szempont lenne, hogy vmi oldalventist be lehet-e szerkeszteni ilyen magasságban, ami a tápra (és ki a házból egyben) fújná a levegőt.

    szerk: És persze szűk keresztmetszet a kétféle felfogatás is, de még egyelőre képlékeny melyik proci hova kerül és milyen hűtő/ház kombó bír el vele. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák