Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abydosgate

    újonc

    Üdv mindenkinek!

    Érdeklődőm van-e valakinek hasonló problémája? ( Mindig TV földi vétel)

    Egy hónap telt el az UE40F6320 vásárlása óta és 3x reklama után az ügyfélszolgálat a füle botját se mozgatja. A problémám az, hogy egyszerűen mondva nem szerkeszthetsz saját ízlés szerint csatornalistát. Egyszerűen nincs ilyen funkció, illetve szürke inaktív a csatona áthelyezés gomb... :W

    Nosza gondoltam nem szúrtok ki velem, letöltöttem a netről egy kis segéd programot amivel szerkeszthetem a csatorna listát és a kívánt sorrendet tartalmazó csatornalista fájlt pendrive-ról visszatöltöttem, hurrá működik...5 percig. :W Legnagyobb megdöbbenésemre a lista visszaállt egy teljesen használhatatlanra.

    Hoppá, valamit biztos benéztem, ismét visszatöltöttem a kívánt csatornalistát és hurrá megint jó... ismét 5 percig. :W

    Belementem habzó szájjal a kártyamodul menüjébe és letiltottam a letöltés opciót...csat. lista visszatölt...5 perc :W és az agyvérzés kerülget a kártya menüben a letöltés tiltása opció letöltés engedélyezett-re változott... :W

    Számomra ez elfogadhatatlan, kíváncsi vagyok a véleményetekre birka módon bele kell-e nyugodni egy ilyen anomáliába 2014-ben egy ilyen TV-nél?

Új hozzászólás Aktív témák