Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz darvinya #7801 üzenetére

    Köszi a válaszokat! :R

    1. Értem.
    2. Akkor a parabola csak műholdas adáshoz jó ezek szerint. Írtam hol lakunk. Normál/"sima" antennából milyen a "jobb", ami megfelelő képminőséget szolgáltatna, nem szakadozna az adás, és nem aranyáras? A mostani az elég régi, típust nem tudom, gondolom előbb a dekódert kellene beszerezni és kipróbálni vele milyen, aztán ha nem jó akkor másik antennát venni. Ha venni kell, ez pl. jó lehet?
    3. Ez megfelelne a célra? Árban jó, és ha minden igaz, lejátszik usb-ről mindent (tehát tudnánk egyben médialejátszónak is használni) ill. tud felvenni is usb-s eszközre (visszanézni egy műsort ha pl. lemaradtunk az elejéről, gondolom ez arra jó és nem pedig ez a "visszatekerem az adást" funkció).

    "Már rég megválaszóltad magad, csak összeségében nem nézted.
    Van T-home beltéri alakítja át a digitális jelet HDMI csazlakozáshoz.
    HDMI és SCART caatlakózás, 1 dekóderből 1 Tv-be mindkettővel teljesen felesleges."

    Értem, akkor két iránybe is tudja küldeni ugyanaz a jelet. Viszont, a scart-on rosszabb minőségű a kép, nem sokkal, de észrevehető. Ez a scart kábel miatt van? Csak kíváncsiságból.

    Watt25: Oké-oké, nem vágom a témát, de majd megtanulom minek mi a tisztes neve. Szóval a "sima" az valójában UHF! :)

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák