Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <NewL>

    addikt

    válasz runner 125 #5587 üzenetére

    kösza segitséget!
    a keret igy télen ahogy nézem az árakat max 2kiló lesz,szóval ennyiért nem kapok se zsir újat,se olyat amiben nagyon kevés km van! ehez még sok minden jön,biztosités,bukósisak ami megint 30K ,sokba van a motorozás!:D
    de hálistennek erre a fakabátok olyanok ,h nem értenek semmihez,főleg nem a motorokhoz:D
    meg egy faluban lakok szóvbal itt évente max 2 rendőr van! :D:D legfőkébb itt szeretném használni,hogy ne kelljen kocsikázni,esetleg max heti 1-2x egy 20km-es városba beugrani,szijjelnézni,motorozni:D
    neked mennyit evett a runnered?
    az a baj ,h én kocsinál midnennél ezt nézem,nem érdekel amúgy anyagilag ,h mennyibe van,megyek vele 100km-ert és benne van 3ezerbe,meg ilyesmi,de ezt minden kocsinál meg motornál is ezt nézem meg először és ez alapján döntök:D
    krosszmotort csak azért nem veszek(pedig legfőképpen itt a faluban,meg a határban ez lenne a célszerü) mert 10-11 litert eszik 3 haveromnak is a 70es crossmotorja,és 150ezresek,plusz évente kell 50ezret alsóhangon belepocsékolni.
    meg amúgyse szeretek váltani,szertetem a robogókat,meg az autómataváltós verdákat is,meg az alacsonyfogyasztásu gépeket:D meg azokat amik mennek is:D

    egy keveset ittam ma este,lehet se eleje se vége.bocsi:D

    There's an app for that

Új hozzászólás Aktív témák