Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirKero

    őstag

    válasz Tothgera30 #18516 üzenetére

    Holnap megyek érte mert a haver akivel eltudom hozni csak akkor ér rá. Meg azért ő is rá néz még utoljára ( velem ellentétben ért is hozzá ) mielőtt kifizetem :K

    Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Tothgera30 #18516 üzenetére

    Rakjál róla fel fotót.

    Úgy tudom egyébként van, bár azt nem írtad, h melyik. A "régi" külsős, vagy az új. Mert 2005-ben jött be az új, és még akkor lehetett kapni újat a régi típusból is.

    A régiból biztosan van full grafit, piros felnikkel.

    SirKero

    Még valami. Egyenesfutása rendben volt? Elengedett kormánnyal sem mászik el valamerre?
    Fontos!

    Dexar007

    Tipikus önigazoló duma.

    Így nem lehet élvezettel robogni, ezt tudod te is, csak jössz a koholt érvekkel, mert Te is ezt csinálod.
    Egy részből jogszabály tiltja. Igen, a 70ccm-t is ugyanúgy, de nézd a teljesítménykülönbséget.
    Ráadásul míg egy 70-es robogó blokkja és mindene 1:1-ben olyan, mint a gyári 50-es, így alapvetően nem tudnak belekötni, addig egy 180-as, 200-as Runner-en 2x akkora légszűrő van, és maga blokk is nagyobb.

    A Runner elterjedt típus, 97 óta gyártották, s pláne most, h már hugyér' meg lehet venni az olasz kotlákat, minden idióta azt vesz, - persze rendszám nélkül. Így hidd el, h nem kis figyelmet szentelnek nekik.

    Tudom milyen úgy robogni, mert tizenéves fejjel én is kirpbóáltam, fél évig. Aztán eladtam a francba, mert figyelgeti a faxom a rendőröket folyamtosan, és görcsöl a franc, h megállítanak-e, s ha igen észreveszik-e. Nem beszélve arról, h nem lehet 100%-ig koncentrálni az útra, pláne városban.
    A mostani rendszámos 180-assal élvezettel megyek, akár két személlyel is. Biztosítása kb. 1500Ft-tal több éves szinten.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák