Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz DigitXT #792 üzenetére

    Köszönöm, én is ilyesmiket vettem sorba. A 9550-em 400/400-on ment alapból (kicsit meghúztam), de bírta az 500/500-at is szükség esetén, szóval a 9600 vonalat kizárnám. 9800SE kártyám volt, igaz nem moddolható, azt egy 9600Pro is megverte. A 9800-as sorozatnak én is a fogyasztásától félek, a kérdés az, hogy egyáltalán van-e alternatíva? Valahol egyszer mintha láttam volna egy Ph!-s tesztet, hogy még az X800 és a 6600GT is kevesebbet fogyaszt nála, de ez csak rémlik halványan és nem vagyok benne biztos.

    NVidia vonalon nem tudom, hogy a sima 6600 és a 6600GT között mekkora különbség van, illetve hogy a 7300-asok (GS, GT, GTS, mittudomén még mik) mire képesek. A 6200-ast kizárnám, nem hiszem, hogy előrelépést jelentene. FX5900XT-n gondolkoztam még, olyanom is volt már, az is beleférne a keretbe, a fogyasztása sem olyan vészes, de a teljesítménye nem sokkal jobb a 9600XT-nél. 7600-asból esetleg valami butább verzió? Vagy az már nagyon sokat fogyaszt, és nagyon problémás? 7600GS-ről eléggé elentmondásos vélemények születtek a topikjában, meg már árban is túl van a limiten.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák