Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz zo-lee #180959 üzenetére

    Gondolom ezeket itt-ott butított grafikán (jobb és könnyebb látás extra effektek nélkül...stb) és legalább rögzített 120 / 144 fps-sel tolod......a procid mindkét kártyát szépen meghajtaná, szóval nehéz így kizárólagosan ajánlani bármelyiket is.
    Mindkettő jó választás lehet, de én mondjuk nem titkoltam nVidia párti vagyok a jobb támogatottság, jobb driverezés, erősebb Raytracing képesség és jobb skálázási (DLSS..NIS...FSR) sebesség és alacsonyab fogyasztás / hűvösebb működés miatt.

    1080p-ben a Radeon nyerne "nyers" erőben, de ha nem látod hogy pl 175 vagy 182 az fps, akkor meg se mondanád milyen kártya van a gépben, főleg lockolt 120/144 fps esetén...1440p már inkább fej fej, de Raytracinges Cyberpunk vagy bármi más esetén nVidia nyerőbb...4k-ban meg szintén nVidia fölény van...DLSS-sel meg főleg mindenhol veri a Radeont.

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák