Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz rasotamas #135278 üzenetére

    Jah, így már értem mire akartál kilyukadni. :D
    Ment amúgy az első párossal, egy monitort varázsolt a 2-ből, de nagyon hülyén nézett ki, mivel a 2 monitor fizikailag sem volt egyező méretű. :))

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • Nisida

    aktív tag

    válasz rasotamas #135278 üzenetére

    Alapjában az Eyefinity szerintem egy nettó f.. ség. Csak annak jó aki autóversenyt vagy szimulátorhoz akar össze mergelni több képernyőt másra nem. Nekik best off de azt gondolom ma már azért a szimulátorok ezt a problémát belülről is lekezelik.

    Én kb 8-10 éve használók 2 nél több monitort, használtam 2,3,4,5 monitoros rendszert - munkához megjegyzem - 1 óránál többet soha nem kapcsoltam rá az eyefinity-t. Mert nincs értelme. Ha össze mergelesz x monitort és azok nem egy állásúak - értem fekvők, vagy állók - hanem össze vissza vannak a kártya simán kifekszik és az összes monitoron terjed a slow life. Plusz bármilyen koncepcióban kezdheted a különböző határokat kijelölgetni és beállítgatni mert különben minden ablakot 1:1 ben kifeszít a teljes képernyő csoportra. Én éppen azért szeretem a több monitoros rendszert mert minden monitor külön entitás , kinyitom az ablakot teljesre akkor csak arra nyitja ki amelyiken van. vagyis egyszer multi taskban mehet email, video, munka környezet + hozzá tartozó adatmezők stb. És nem kell ide oda húzkodni az ablakokat.

    Az eltérő felbontás lekezelése szép de akkor megkérdezem , hogy mit nyersz vele. A legáltalánosabban - vagyis természetes "organikus" fejlődésben - szinte mindenkinek 1-2-3 eltérő monitora van, kivéve ha van pénze és egyszerre vesz meg 2-3 ugyanolyan monitort vagy tudot folyamatosan u.a. monitorokat venni. Ebben az esetben minding a "középső" munka képernyő a legnagyobb és a "legújabb" és a régiek kiegészítő monitorként feszítenek ... ebben a relációban. Vagyis megint nem látom semmi értelmét az eye-nek.

    De lehet én tévedek ...

    kutga: ja , akinek Woz vénája van igen de szerintem azért a kommersz nagy átlag a kész megoldásokat jobban szereti. Amúgy mi az amit ki lehet pluszban sajtolni egy AMD -ből ?

    [ Szerkesztve ]

    "Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

Új hozzászólás Aktív témák