Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sly0007

    tag

    Hi mindenki!

    Először is bocsi, de nem tudok ennyi hozzászólást végigolvasni amennyi itt már összegyűlt a témában így kérdeznék ha nem gond:
    Van egy monitorom: LG_D2342P_23_Cinema_3D_LED_Monitor
    Passzív polarizált 3d. de tv tuner nélkül. (Így utólag fogom a fejem miért nem tunerest vettem 20-al drágábban.)
    Ehhez próbálnék megoldást találni, hogy megfelelő felbontásban és lehetőleg 3d-ben tudjak majd tv-t nézni. (bár ma olvastam, hogy csak budapest körzetében lesz 3 adás, de azért remélem hogy lassacskán majd elterjed) Jelenlegi tv tunerem még a sima digitális adás vételével is eléggé szenved, nem akarja azt a sávot megtalálni amin az adás jön (itt 818 MHz), és ami bejön azt se rakja ki rendesen fullscreenben, hanem hagy alul felül csíkot. (vlc player behozza szépen, és fullscreenben, de az meg gyakran összeomlik.)
    Nézegetem ezt a AverMedia_Aver3D_Volar_Mini_DVB-T_TV_tuner Erről kéne nekem egy kis infó, ha valakinek lenne, hogy ez együtt dolgozhat-e a monitorommal, eyáltalán mennyire jól működik, stb. Esetleg ajánlat más 3d tv tunerre, akár olyanra ami számítógép nélkül is vesz (ilyen tv box szerű csak menjen a monitorommal együtt)
    Másodlagos kérdésem: alapvetően földfelszini műsorszórást, és webtv-ket nézek. főldfelszini adótornyoknál eddig a dvbt adásokat láttam jelölve de tunereknél látok dvbs meg c meg mittommég milyen betűket. Lehet tudni valamit arról, ha most veszek egy dvbt-st nem kell-e két hónap mulva lecserélnem mert változni fog az adás, csak én nemtudok róla?
    Remélem a kérdéseim többé kevésbé érthetőek voltak, és lesz aki tud nekem válaszolni rájuk.
    Előre is köszi fáradozásotokat, és bocsi a helyesírásért sose volt erősségem :)
    Sly

  • Sly0007

    tag

    válasz Bozek #11176 üzenetére

    Ami miatt kicsit azért aggódok, hogy a monitor a 3d megjelenítést eddig csak a saját szoft-jával sikerült elérnem. (meg a powerdvd-vel) és a monitor szoftverje nem játszik le tvtuner adást mint forrást. Szal a tvtuner softjának kell összeférnie a monitorral (mint ahogy a power dvd összefér) vagy mondjuk hdmi kábelen kell adnia 3d adást amit a monitor érzékel és engedi aktiválni a 3d megjelenítést. (legalábbis jelenleg így gondolom, de teszt tapasztalatom 3d adás és 3d tuner hiányában nincs sajna...)
    A dvb T,C,S felvilágosítást köszönöm végre tudom mit jelentenek a betűjelek... :)

Új hozzászólás Aktív témák