Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • altoalto

    tag

    válasz zichie #11854 üzenetére

    Balta, kes, villa ez valo nekem, nem a tulbonyolitott technika. :) Koszonom a segitseget!
    Ha jol ertelmezem, anyu a kinti kepcsoves masinan a set top box-rol fogja kapni a jelet, a szobaban az "LCD tv-be kerul a conax modul, igy azt nem kell osszekotni a set top boxxal??? Siman bedugom a mostani kabelt es abbol fejti vissza a conax modul az adast? Bocs nem lattam meg ilyeneket.

    Felhivtam a T-home nevu bunszovetkezetet. Elmondam a telefonban az ugyfelszolgalatos holgynek, hogy karira ajandekba szeretnek 2 evet elore befizetni apu nevere, egy nagyobb digitalis csaladi csomagra. Ooo..Azt nem lehet am! -hangzott a valasz. Allitolag nem adhatnak ki bizalmas adatokat, mert apum (az ugyfel) neve rajta lesz a bizonylaton. Az meg veletlenul sem tunik fel nekik ,h a fia vagyok. Jelszo es egyeb nyalanksagok kellenek. Ecseteltem a kulfoldi tartozkodasom, es az olyan kivanalmam mint az ajandekot dec.24.elott meg kene kapniuk. Ugy terveztem 23.-an haza tudok utazni. Emlitettem neki a set top box szuksegesseget. Gondoltam 23.an beugrom az uzeletbe es egy meghatalmazassal elintezek mindent. A holgy ellenseges hangon kozolte, hogy marpedig nem lesz az ajandek a fa alatt, mert a set top boxot, majd januar elejen fogjak kiszallitani, ha dec.23.an megyek be az uzletbe.
    Hogy is van ez????? Veszek valahol egy sim kartyat es egy telefont, de a telefont majd ket hettel kesobb kapom meg????
    Ezt a kommunista maradvany, oskovulet ceget, meg nem gyujtottak fel??? Na ezert nem lesz nekem soha tv-m. Nekem kell meg konyorogni, hogy vasarolhassak es utana a sok liberalis baromasaggal "musor neven" mossak az agyam a tv-n keresztul. A jo...des...k...va a...........at. Nemmintha az itteni Telenor jobb lenne. Emberek! Ez kesz katasztrofa!

Új hozzászólás Aktív témák