Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orgi

    őstag

    válasz Bici #54723 üzenetére

    Megtehetik. WD és SanDisk terméket is gariztattam már RMA-val a kiskereskedői gari lejárta után, még élő gyári garival és tök sima ügy volt, minimális postaköltség árán.

    [ Szerkesztve ]

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Bici #54723 üzenetére

    1 évet kötelező adni a nagykereknek és további 2 évet vállallhatnak, ezért van az, hogy x eszközt látod 36 hó garanciával y webshopnál, két nap múlva már 24 hó van kiírva. Ekkor a 36 hó-t biztosító nagyker készlete elfogyott és a sorban következő nagykertől jön az áru a webshopba, de az csak 24 hót vállal.

    Ott vedd, ahol 3 évet írnak, mert ahol 5 évet írnak, az is 3 év, ha 5 évet írnak mégis, az parasztvakítás, mert az az 5 év gyártói garancia, ezt sok helyen így is írják ki, csak senki nem értelmezi a vevői oldalon. ;)
    Ahol csak a 3 évet írják, ott is megvan az 5 év gyártói garancia, ha a termék gyártó weboldalán ezt látod.

    Ezért sem értem, miért írják itt sokan, hogy ott vedd az SSD-t, ahol megadják az 5 évet! Sehol nem adják meg igazából, legalábbis ezt a vevő nem fogja tudni, ha mégis van olyan nagyker, aki ennyit ad, de úgy tudom, hogy eleve csak plusz 2 évet adhat, többi gyártói. (bolt nem ad semmilyen garanciát, csak továbbadja, amit a nagyker ad)

    No aztán a gyártó weboldalán is érdemes jobban elolvasni, milyen 5 év garanciát ad a termékre, mert ugye van a korlátozott jótállás, ami feltételekhez köti a garanciális ügyintézést.

    Nézd csak meg óvatosan az általad linkelt WD-t, milyen garancia az az 5 év! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák