Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz embe #3426 üzenetére

    Nem kell félni a kondíciótól, Samsungok valamiért 99%-ról indulnak újonnan mindenkinek. Örülök, hogy tetszik a dolog. :C
    Látnád azt, hogy USB3-as kulcsról hogy kúszik fel a WIN8 3 perc alatt, akkor igazán kerekedne a szemed, pedig az én SSD-m csak 64 GB-os, és ugye fele olyan gyorsan ír szekvenciálisan, mint a tiéd...
    További észrevételeket a Flash SSD topikba várjuk.

    (#3427) rostiron: Ennél jobbat most 64 GB-osban nem nagyon találsz.

    (#3429) Imperius: Garanciát nem tudom, és az sem valószínű, hogy a power eSata csatlakozóból fel tudja venni az áramot az SSD, utána kell nézni. Szerintem nem, de ez csak tipp. Egyébként neked is a lejjebb linkelt Samsung 830-as 64 GB-os SSD-t ajánlom, mert most nagyon jó árban van.

    (#3430) Zadia: Tutira gyorsabb lesz a géped SSD-vel,mert főleg az elérési idő az, ami számít, de most ne Octane-t vegyél, hanem az itt ajánlott Samsung 830-at, mert még akciós. Viszont meg kéne győződni róla, hogy kompatibilis-e az SSD a SATA1-el, ha tényleg olyan csatolóra lesz kötve.

    Szerkesztve: Ha 11K akkor tényleg az Octane a nyerő, csak legyen rendben a 3 év garancia!

    (#3431) TonTomika: Csak akkor éri meg a plusz költséget a vertex 3 MI, ha sokat telepítesz, tehát fontos a kis fájlok gyors írása, mert ott nagyot domborít. [Itt látható]
    Egyébként meg az összes általad felsorolt típus hasonlóan teljesít felhasználás terén, ha megkapod az 5 év garit a Vertex4-re, és meg is éri neked, akkor az a nyerő, egyébként meg vedd a legolcsóbbat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák