Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oraihunter

    aktív tag

    Sziasztok!
    Kellene nekem egy kis segítség.
    Vázolom a problémám. Adott egy telek ami 300méter hosszú, és a két végén van egy egy családi ház amik két különböző utcára néznek, bár ez nem fontos. Ez a két ház (a miénk, és apósoméké) jelenleg két külön előfizetéssel veszi a netet, amire szerintem semmi szükség. Csak a szolgáltatót gazdagítjuk ezzel, mármint a két előfizetéssel. Hogyan tudnám az apósomék Wifijét átlöni mihozzánk, vagy a miénket őhozzájuk, úgy hogy mindkét házban van még további router, és jel továbbító a lakáson belül szintenként.

    Eddig próbáltam már jelismétlővel, meg egymást jól lát routerekkel áthidalni a távot, de amikor esetleg sikerült is a 30mbit -es jelből jó ha 2mbit átjött és az is alig-alig. Kábelt meg nem akarok kifeszíteni a két ház között.

    Szóval arra szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen eszközt, eszközöket vásároljak, vásároljunk a házakra amikkel át tudjuk lőni a netet megfelelő sebességgel, és akadás mentesen egyik házról a másikra telken belül? Mert sajnos sem az ehhez kellő eszközökkel, sem áraikkal nem vagyok tisztában. De ha még az egy vagy két éves előfizetés teljes összegét is fordítanánk rá akkor is inkább megérné így, mint a jelenlegi helyzettel.

    Válaszaitokat előre is köszönöm! :R
    Amennyiben esetleg nem jó topicba tettem fel ezt a kérdést úgy elnézést! De nem tudom hol kéne ennek utána járnom!

    oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

  • oraihunter

    aktív tag

    Köszönöm! :R Utánnajárok.

    (#42249) farkas-j

    Köszönöm!

    oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

Új hozzászólás Aktív témák