Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz mrterminator #30245 üzenetére

    Extreme Digitálban volt/van egy deel, hogy Acer X133PWH mellé ingyen fixen hozzádobják az alább említett vásznat. - na azért pontosan nem így van. Az Acer Hu kft az EB idejére Júl.30.-ig egyes projik mellé ad egy 16:9 / 90" Kb 25k értékű Acer vetítő vásznat.
    Na én a végén nem ezt választottam és másfajta vásznat vettem. A szag mivel két oldalt is műanyag bevonat van és nagyon be van csomagolva bizony van szaga. Enyémnek épp, hogy volt valami szaga, ez egy Olasz gyártmány. Nagyon jó minőség és stabil.A hullámosodás az ott nem elfogadható egy új vászonnál, nem tud görbülni a ház és a tengely nekem is csak a két szélén van rögzítve 1-1 csavarral. Meg kell próbálni többször teljesen lehúzni és hagyni, hogy magát vissza csavarja majd úgy hagyni, hogy bent simuljon.
    Mivel az eladó cég csomagba kapta nem az ő hibája, én az Acert hívnám fel hétfőn és velük egyezkednék. Az extreme digi csak csomagba cserél vagy veszi vissza.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák