Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    válasz pc360 #39652 üzenetére

    Az a baj olyan dolgokat is szinkronizálok, amit nem szívesen mozdítok el a helyéről (AppData stb.). Viszont lehet rápróbálok a MEGA-ra, mert a lassúság annyira nem zavar, mint a fő funkció hiánya, főleg, hogy kis fájlokat mozgatok általában. Kár, hogy GDrive nem támogatja ezt a soft linkelős dolgot. Duplázásra gondoltam, de az adathalmaz viszonylag nagy helyet foglal, sok a fájl, de azok kicsik, emiatt próbálom meg a MEGA-t.

    Azt meg végkép nem akarom, hogy minden 20 helyen legyen szétszórva az SSD-n, mert egy dokumentum mappából sem fogom felpakolni az összeset csak, amik változnak... Mindegy.

    Képtárolásra meg a Flickr azért nem jó, mert nem mappa struktúra szerint pakolja fel, tehát gyakorlatilag backupként nem használhatod, mivel azt sem erre találták ki. Nem hiába, érzem én régóta, hogy ami nekem kell egy igen drága havidíjas szolgáltatás lenne. Nem úszom meg. :D

    Kár, hogy olyan nincs, hogy valahol veszek 1TB tárhelyet egy nagyjából ugyanilyen HDD árán és a forgalom arányában fizetnék, arra még talán be is ruháznék, de az megint csak nem éri meg nekik.

    Ilyen ez...

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák