Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akos3

    addikt

    Sziasztok.

    Pendrive vásásrlás előtt állok, a lényeg, hogy ne legyen halál lassú (teljesen átlagos felhasználásra kéne) és se ne legyen kupakos se, valamint ne legyen visszhúzhatós.

    Amit kinéztem arra azt írták, hogy elég lassú. [link] Sajnos pontos adatot nem találtam még a gyártói oldalon se.
    Nézegettem mást is, de nem tudom, hogy ezek mennyire átlag sebességüek. [link] és [link]

    8 vagy 16 gigás prendriveban gondolkodom. Mivel alig van árdiferencia ezért a 16-ost linkeltem most.

    Alapvetően nem fontos az USB3.0 (amiket néztem ugye azok se azok..), pláne hogy azokból csak nagyobb és jóval drágább kapacitásúakat találtam.
    Ha a kritériumnak megfelelő pendrivet tudtok ajánlani kedvező árban (5e alatt) ami nem webshop, szívesen elfogadom :)

    szerk.
    hopp ezek mondjuk nem rosszak. nem tudom boltba mennyi lenne. [link] és [link] és [link]

    de miután nem tervezek jo pár évig gépcserét és nicns usb 3 csati így felesleges..usb2-n meg lehet hogy ugyanolyan sebességűek min t afentebb linkeltek..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák