Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz Bagira01 #3055 üzenetére

    Szóval játékra kell? Az én szívem a 15k-val drágább G580 felé húzna :)

    (#3102) Prof: az Interstore külföldi gépeket árul, szerinted mennyire releváns az árazása?

    (#3104) Moser86: én a helyedben használt üzletit vennék, lehetőleg NVS/Quadro kártyával (vagy FirePro), az való CAD-hez. Játékokban persze gyengébb, de ez vica versa működik.

    (#3110) kovi831: az összes Arrandale (első generációs, 2 magos i processzorok), Sandy Bridge (2ik generációs i) és Ivy Bridge (3ik generációs i) processzornak van IGP-je, teljesítményre növekvő sorrendben.
    Mire kell Neked i7-es processzor? Ráadásul olyan gépben, amiben i3 volt? Azért a másfél-kétszeres hőterhelést megérezné a gép...
    Szóval én Lenovo B580-at vennék, Pentium B960 van csak benne, de az is bőven elég, ha nem akarsz rengeteg CPU igényes alkalmazást futtatni (nem sokkal gyengébb az i3-nál, HT nélkül).

    (#3111) DarkDeer: a GT525M és a GT540/630M között 10% órajel különbség van, ahova az előbbi nem elég, oda sanszos, hogy utóbbi is kevés lesz.

    (#3113) reelc: a 2GB memória miért hiba? Aprópénzért lehet bővíteni. Miből gondolod, hogy az új processzorral gyengébb lesz az akkumulátor idő? Generációról generációra csökken az üresjárati fogyasztás (most például a csíkszélesség csökkentésnek köszönhetően), úgyhogy még jobb akkus üzemidő várható el tőle, nem hogy rosszabb.

    (#3114) Kerio: használt is játszik? Ennyiért nagyon jó minőségű gépeket lehet kifogni!

    (#3117) DarkDeer: illetve új a chipset, ezért kezeli az IB processzorokat is.

Új hozzászólás Aktív témák