Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    őstag

    szuksegem lenne othonra egy 14 laptopra. tudnatek otleted adni milyet vegyek? a kerdesekre a valaszom:

    1. minel hamarabb, ma vagy 1 heten belul
    2. 100- 200
    3. nagyreszt irodai excel, illetve film, sorozatnezes+ 1-2 videos allasinterju ezert kellene bele kamera,mikrofon.
    4. semmi jatek
    5. megszoktam az iroda 14-est ezert elsodlegesen itt nezegetnek, ezert 14 kijelzo meretut keresnek. (nem tudom mi a kulonbseg a tn ips kozott most egy latitude 7480-am van ez tetszik)
    6. 99%-ban otthon lesz hasznalva, talan evi 1 utazas,
    7. elsodlegesen win, de ha jol gondolom tudok en barmifele op rendszert telepiteni egy gepre nem? ill. amikor win-el arulnak 1 laptopot akkor az a windows orok eletre jogtisztan rajta lesz vagy fugg a bolttol es lehet, hogy csak 1ev 2evig lesz ervenyes a win?
    8 tarhely kapcsan idaig jo tapasztalatom van a ceges ssd-vel igy arra voksolnek, eleg 256gb, memoria? minel tobb annal jobb ugy gondolom
    9 nincs semmi extra
    10, ha tudtok MEGBIZHATO hasznalt gepet elado user-t akkor itt a ph-n vennek hasznaltat is, szoval nyitott vagyok

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Új hozzászólás Aktív témák