Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lasersailing

    senior tag

    Sziasztok,

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? - 1 héten belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) - ~250k, de meggyőzhető vagyok főleg lefelé... :)
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) - lányomnak (10 éves), tanuláshoz: otthonról tudja követni a "digitális órákat" (amikor majd vírus 2.0 lesz), web nézegetés, youtube videók, informatikával ismerkedéshez (nem programozás).
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? - nem szempont, dedikált kártya ne legyen
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 14 coll, inkább matt, panelt nem tudom
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? - lakáson belül + hétvégén elutazáskor lesz hordozva, csak autóban. Hurcolás közben ki lesz kapcsolva. (valaki írta itt korábban: asztali laptop kategória, amit keresek)
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) - win10 lesz rajta, de elég ha támogatott
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? - 256 GB SSD
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) min. 8GB ram
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    csak új

    Család kizárta a használtat, így az nem játszik, de kiváncsiságból kérdezném, hogy kb. mennyi lenne mindez használtban?

    Amit nézegettem az HP Probook 440. i3 elég lenne erre? mert i5-t gondoltam elsőnek, de a +40eFt-ot sokallom. Mivel adna az többet?
    Esetleg más gyártótól érdemes nézni?

    Köszi minden segítséget előre is!

Új hozzászólás Aktív témák