Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akee92

    tag

    Khelben:

    Azért a szerencsére egy LoL-lal lazán megbírkózik az az R7 m360 (vagy egy CS:GO-val, illetve egy Team Fortress 2-vel és hasonszűrű esport játékokkal). Nekem perpill, még egy erősen kiöregedő Toshiba L750-em van i3 2330m-mel és egy 520m-es videókártyával és a nyár folyamán tervezem lecserélni, de ezekkel a játékokkal még ez az öreg masina is boldogul, igaz kompromisszumokkal. Ha esetleg nem futná az általam szintén elsődlegesen kiszemelt Asus K501-re, vagy az említett HP Pavilion 15 erősebb Skylake-es i5 + 940m-es verziójára [link] , még lehet, hogy én is az általad "kényszermegoldásként" belebegtetett Paviliont veszem meg, mert igazából az én igényeimet az is kiszolgálná (ugyanis énis jobbára csak CS:GO-zok, TF2-zök, vagy néhanapján LoL-ozok, illetve 2-3 éves vagy régebbi játékokat pótlok amik ott pihennek a Steam és egyéb fiókjaimon) :) A matt IPS kijelzőért egyébként óriási pirospont jár a HP-nak, mert sajnos a 200 környéki árkategóriában is szeretik sokszor mellőzni ezt a megoldást (150 meg 160 ezer környékén meg majdhogynem egyedülálló dolog). :)

    Részemről is óriási köszönet az ajánlásért mert anyagi okokból lehet nekem is be kell vállalnom ezt a kompromisszumos megoldást (főleg hogy mellé jogtiszta Win 10-et is tervezek venni, ami sajnos nem kis plusz kiadás).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák