Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PapaMaci

    őstag

    válasz QwErTy42 #115773 üzenetére

    Nem tudom, mi nem volt egyértelmű.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?

    Mihelyst megtalálom a gépet

    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)

    Mivel nem kell nagy teljesítmény, és 2 db kellene, hogy redundáns legyen, így 100.000HUF alatt szeretném megoldani

    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy tanulás szintjén)

    Soksávos hangfelvétel, munka szintjén.

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?

    nem

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?

    max 12", min 800 sor IPS-nek jobban örülnék, de nem riadok vissza egy jó TN-től sem.

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?

    Csak külső helyszínen dolgozna, de mindig fixen.

    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)

    Win

    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?

    Irreleváns. Megvannak az SSD-k, amiket beletennék.

    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)

    Expresscard, és ha lehetséges, USB 3.0
    Passzív hűtés

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)

    Nyitott vagyok mindenre.

    De mint írtam, a mostaniban is visszább tudnék lépni, egy ulv procival, ha valaki tudna ajánlani a t7200 helyett valamit!

    ...mint az közismert...

Új hozzászólás Aktív témák