Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GyantásBalna

    csendes tag

    Sziaszok!

    Újként rögtön egy kérdéssel, kéréssel fordulok hozzátok. Igyekeztem aprólékosan végigolvasni az elmúlt pár hét hozzászólásait a fórumtémában, de inkább elbizonytalanodtam, mint megerősített volna az elképzelésemben. Ezért kikérném a ti véleményeteket is.

    Gondolom nem meglepő, hogy én is notebook vásárlása előtt állok, és márka-hű vásárlóként ezt a DELL N7110.-es notebookot néztem ki magamnak, mert eddig nekem a DELL a megbízhatóságot jelentette, és az említett gép tudása pont megfelelő az igényeimnek. Egyrészt mindenképpen "Sandy Bridge" processzoros megoldást szeretnék, másrészt a 17,3".-os kijelző is nagyon fontos számomra. Nem különben a HDMI, és az USB3. Na meg ugye az ár...

    Viszont nagyon elbizonytalanított az, hogy az általam favorizált notebook "kistestvéréről" a DELL N5110.-ről nagyon sok rosszat olvastam - minden bizonnyal nem alaptalanul. Természetesen adok a véleményetekre, ezért érdekelne a tapasztalata azoknak akiknek hosszabb-rövidebb ideje N7110-e van vagy csak egyszerűen avatott a témában, hogy az N7110-re is jellemző-e az N5110 hibái? Érdemes-e megvennem az N7110.-et, vagy inkább hanyagoljam?

    Továbbá érdekelne az is, hogy a fentebb linkelt DELL N7110.-nek milyen alternatíváit tudnátok ajánlani hasonló ár/tulajdonságok tekintetében!

    Elnézést, ha hosszú voltam!

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    Üdv.:
    GyantásBalna

  • GyantásBalna

    csendes tag

    Sziasztok! Mi a véleményetek, tapasztalatotok a következő boltról ( megbízhatóság, korrektség ) és a link alatt szereplő gépről? http://www.notebookzone.hu/mid.php?l=DELL+Vostro+3750+(V3750-1)+Bronz&mid=1&lkod=102&skod=8597 Elnézést, nem tudok linkesíteni, mert mobilról írok. Köszönöm a válaszokat!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák