Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • PELI-KÁN

    csendes tag

    Heló Mindenki! :DD

    Szeretnék egy jó kis laptopot, amit cipelhetek magammal és nem szakadok meg tőle, viszont erős a procija, mert filmvágáshoz is szüksége lehet rá a barátnőmnek. :P Közép méretűre gondoltam (13' környékén), egészen biztosan nem szeretném a legkisebb 10'-t. Dell és Acer nem érdekel!
    Köszi :R

  • PELI-KÁN

    csendes tag

    Hali,

    ismét próbálkozom, hátha reagáltok :)
    Néztem a neten néhány masinát, ez az Asus U36JC elég májernek tűnik [link] .
    Ugyanannyi pénz, de minimálisan rosszabb kondíciókkal (pl csak 4 helyett 3 GB a memória,ennél grafikus kártya 1Gb helyett i512Mb) az Acer [link]
    Ez drágább egy fél kilóval, de jónak néz ki nagyon [link] bár a memóriája ennek is kisebb, mint az Asus-nak.

    Van valakinek tapasztalata bármelyik géppel?
    :F

  • PELI-KÁN

    csendes tag

    van valakinek Asus U36JC-ről tapasztalata? én nagyon ezzel szemezek.. :Y

  • PELI-KÁN

    csendes tag

    Kedves Fórumolók.
    Szeretném veletek megosztani a véleményem, több hozzászólás alapján. Én múlt hét előtt regisztráltam (azóta követem a fórumolásotokat) és kértem a véleményeteket egy Asus laptop kapcsán, de alig reaglált valaki. Ugyanis mindenki a saját érdekképviseletével és a másik lehúzásával volt elfoglalva.Kár, hogy ez az amúgy hasznos fórum elmegy cégreklám és céglehúzás irányába, mert lassan az Érdekképviseletek miatt nem lehet egy reális képet látni a felhasználói elégedettségről. Én egy átlag felhasználói szintnél kicsit jobban hozzáértő vagyok, de azért érdekelt volna a tanácsotok, ha már van egy ilyen fórum, amiért rispect, mert jó ötlet. De látván, hogy lassan ez már nem erről szól, inkább magam jártam utána személyesen üzletekben, illetve telefonálással, és nem adtam senki itteni véleményére. végül eredeti terv szerint megvettem a gépet, de direkt nem írtam ide ki, hogy megvan és hogy hol vettem,
    Sajnos még egy újonc számára is megfigyelhető, hogy melyik emberek melyik cégnévre csapnak rá egyből, illetve melyiket nyomatják. Ez a kapitalizmus, érthető, hogy mindenki a sajátját akarja értékesíteni és ehhez az kell, hogy a másik cégeknek ne legyen reklámja, de ez viszont nem korrekt azzal szemben, aki valóban arra lenne kiváncsi, hogy milyen a felhasználói vélemény, hiszen pont ezért regisztrál az ember egy ilyen fórumra, hogy ne részre hajlóan kapjon információt adott gépekről.
    üdv
    P

  • PELI-KÁN

    csendes tag

    Aslan, aag, Borote

    Elnézést a késői reakcióért, de miután leírtam a véleményem (#11956) , nem nagyon volt kedvem feljönni a fórumra és ez után se nagyon tervezem a leírtak miatt.
    Kérdésetekre válaszolva:
    A gépet a Rádiumnál vettem. Asus U36JC. Az itt keltett (nem túl spontán) rémhírekkel ellentétben nekem mindenem rendben volt, garanciapapír, fizetés, gép, minden.
    A jószág azóta is jól működik, erős gép és az akksija is jó.
    TErmészetesen biztos van olyan, akinek negatív véleménye is van mind a gépről mind acégről, én nem ez vagyok.Egy egyszerű elégedewtt felhasználóként ennyit kívánok csak megosztani
    üdvözlettel
    Pelikán

Aktív témák