Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ChelseaFC26

    csendes tag

    Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni a hozzáértőktől!
    Szeretnék új laptopot vásárolni, és ebben kérném én a segítségeteket. Sajnos a keret elég szűkös. Az igényeim viszont relative nagyok. Csakis Dell laptopokban gondolkodom, mert szerintem messze a legjobb minőségűek, legalábbis én ezt tapasztaltam. Családban többen is, és én is dell laptopokat nyúzunk, és sosem volt még rájuk panasz.
    Az igényeim elég konkrétak:
    Processor:
    AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 4000+ or better
    Intel Core 2 Duo Processor 2.0GHz or better
    Operating System:
    Windows XP Service Pack 3 or later
    RAM:
    Windows XP: 1.5GB RAM
    Windows Vista and Windows 7: 2GB RAM
    Note: PCs using a built-in graphical chipset are recommended to have 2GB of RAM.
    Video Card:
    Star Wars: The Old Republic requires a video card that has a minimum of 256MB of on-board RAM as well as support for Shader 3.0 or better. Examples include:
    ATI X1800 or better
    nVidia 7800 or better
    Intel 4100 Integrated Graphics or better

    Star Wars: The Old Republic nevezetű játékhoz keresek laptopot, amelyhez ezek a minimális rendszerkövetelmények. Ennél jobb laptopot keresek. Tudom, játékhoz asztali gép a megfelelő, de sokat utazok, így nincs lehetőségem ezt a verziót választani. Nézelődtem már, de tényleg nem nagyon értek hozzá. Olyan 160.000 forintig van lehetőségem, ehhez mérten én ezt néztem ki?
    [link]
    Bármi tanácsot, javaslatot, gondolatot, véleményt szívesen fogadok! Előre is köszönöm!

  • ChelseaFC26

    csendes tag

    válasz Borote #31926 üzenetére

    Uh, akkor ez nem kezdődik jól : ) Körbenézek még. Esetleg valami támpontot tudsz adni, amely mentén az elvárásaimnak megfelelőt találhatok? Például én nekem anno mindig azt mondták (mikor 14 évesen még benne voltam ebben az informatikai dologban) hogy az At mindig jobb mint az nVidia, ez igaz? Ezért is kerestem Ati videokártyás laptopot, de lehet ez butaság.

  • ChelseaFC26

    csendes tag

    válasz GaborGh #31945 üzenetére

    Ez szomorú. A játékra ajánlott Lenovo és Asus sajnos már nem fér bele a keretbe. Esetleg mit tudnátok még ajánlani akkor. Sajnálatos, hogy a Dell Inspiron 5110-esek nem jók, pedig teljesítményileg és ár/értékben szerintem nagyon rendben vannak. :\ Nem is nagyon találtam hasonló jót teljesítményileg, a 160-170es árkategóriában.

  • ChelseaFC26

    csendes tag

    válasz GaborGh #31951 üzenetére

    Uh, a Lenovo V570 nagyon jónak tűnik. Általánosságban mit lehet elmondani a márkáról? Nem sokat hallottam róluk még, ezek szerint gondolom nem túl elterjedt. Dell minőségéhez képest a Lenovo általánosságban? Ennek a hűtéséről mit lehet tudni? (Az a leghangosabb érv mindig a játék ellen laptopok esetében)

Aktív témák