Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz DaWe25 #31982 üzenetére

    HP G6-osnak szerintem egészen trehány a minősége... Én olyan nem vennék :B
    A procinak meg semmi baja nem lesz a turbótól... honnan jutott ez eszedbe? :D

    Mire szeretnéd használni a gépet? :)

    [ Szerkesztve ]

  • GaborGh

    őstag

    válasz DaWe25 #31982 üzenetére

    Sajnos a HP consumer vonalon elég gyenge gépeket készít, ezért is fogják ezt a vonalat megszüntetni, mert túl sok velük a probléma és rontják a felépített image-et, viszont az üzleti széria erősen ajánlott, ProBook, EliteBook...

    A turbó csak az alsó kategóriában nincs jelen, közép és felső szinten már mindegyik cpu-ban jelen van, a meghibásodások nem rá, hanem inkább az alaplapokra és vga-kra jellemzőek.

    [ Szerkesztve ]

  • apuc

    őstag

    válasz DaWe25 #31982 üzenetére

    Én 129-ért vettem Win7-el és 2 év garival a fiamnak egy HP consumer notit.
    Kiválóan megfelel a célnak, és mivel rengeteget megy- főleg WAW+ Facebook- így nem mindegy hogy ez csak 18 wattot fogyaszt, szemben a másik, régebbi géppel ami 30-40 wattott is megeszik.
    Elmondanám, most utalt vissza 18 ezret az Elmü,az áremelések ellenére ennyivel kevesebb a villanyszámlánk most, mint amikor pl.volt nagy TV, Hifi torony,stb nem energiatakarékosan működtünk otthon.
    Most van egy 300-as router,4 noti,2 háttértár,multinyomtató, 80/40-es net- és le is adja a DIGI) így egy jó kis otthoni hálózat.
    Rádió, videók, filmek, stb- minden neten, netről.
    Megérdeklődtem, és erre a 635-ös típusra a 2 év lejárta előtt ráérek kb.1 hónappal venni garkiterjesztést,Carepack-et, ez kb.15 ezer forint, de így már 3 év gari lesz.Akkun kívül mindenre érvényes, és szervízbe általam bevivős.
    Szerintem ennyit megér.
    Főleg hogy e hét végére ígérik hogy visszakapom az 1 hónapos gépet a márkaszervízből.
    Hibás a hangchipp, emiatt alaplapcsere.
    Ez MINDÍG mindegyik típusnál sajna benne van apakliban.
    Ez már a 9.laptopunk és csak a 2.szervízlátogatásom az elmúlt 6 év alatt.
    Természetesen ez semmibe sem kerül, de 2 hétig nélkülözni kell..Szerencsére van még 3 másik noti otthon.. :)

Aktív témák