Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bekmate

    csendes tag

    válasz franc0 #31689 üzenetére

    Mert ezt ezelőtt már megtárgyaltuk itt, nem tudom kikkel, és ezekre jutottunk. :) Akkor is a renew pavilion, vagy egy probook, vagy a ezek dellek voltak a javaslatok. A processzor ami lényeges nekem, hogy legalább i5 legyen, mert bőven kihasználják a progik, amikkel dolgozok, de még az i7-et is kihasználná. Meg az anyagminőség, ami nem mind1, és hát ez egy +30-40, ugyan azon konfigot egy jobb külsőbe téve. És nem soroltam fel sok igényt, de máris ezeknél járunk. :) És úgy vagyok vele, ha már ennyi pénzt áldozok érte, legyen benne dedikált gpu, mert nem mondom, hogy sokat játszanék gépen, de azért azt se, hogy soha nem fordul elő, és ki tudja mire kellhet még. Épp ezért egy közép kategóriás gpu is megfelelne, szóval ezen nem akadok fent, h minél jobb legyen. De most akkor mit ajánlasz, amiben nincs dedikált gpu, mégis a többi config passzol? Hát mondjuk egy latitude, 250-ért. De akkor már vostro, ugyan ennyiért, és van dedikált gpu is. A "nemzetközi" billes notik meg még mindig nem szimpatikusak, akkor ezeken se töprengenék, vettem vna egy renew paviliont. :)

    Igazából ma azért írtam be, hogy mik a vélemények a vostrorol, az igaz, h mindig lehet jobbat/drágábbat ajánlani, de így ezzel a dell garival ez szimpatikusabb. Igaz ha nem zavarna, h nem magyar a bill, 230-ért is van jó elitebook notebookstoreban, ami kb azt tudja mint a vostro, csak ugye még jobb a borítás. :)

    [ Szerkesztve ]

  • adolfka00

    tag

    válasz franc0 #31689 üzenetére

    És azok közül amiket írtam ?:)

    Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

Aktív témák