Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • GaborGh

    őstag

    válasz GaborGh #26905 üzenetére

    Megértem ha egy kissé elfogult leszel, de légy szíves próbálj meg róla először kívülállóként írni, objektíven és utána jöhetnek az elfogult szubjektív vélemények.

    Köszi

    Kíváncsian várom és szerintem még sokan mások, nagyon sok kérdésem van hozzád, egyszer és mindenkorra pontot tehetünk az l-re...

    [ Szerkesztve ]

  • EstiloL2

    tag

    válasz GaborGh #26905 üzenetére

    Szia!

    Június óta van meg a gép. Amióta megvettem, semmi gond nem volt vele, kivéve egy hűtőcserét. Igen, melegedett, de valami volt a ventilátorral. Azóta tökéletesen hűt, halk, és nem melegszik. (Ilyen más gépeknél is előfordulhat.) Előző venti csak a játékot nem bírta, amúgy 50-55 fok körül volt a proci hőmérséklete netezés (kb 10-15 lap). Most is annyi, de játék közben, (hűtőpad nélkül, amit a hűtőcsere óta nem használok) kb 10-12 fokkal hűvöseb, ami kb 65 fok. 78-81 fok, amit tényleg nagy terhelésnél elér. (BF3, MW3, GTA IV) Mivel nem gamer gép, ezért én nem vártam el tőle, hogy tökéletes legyen. A minőségével nincs bajom, szerintem semmivel nem jobb bármelyik hasonló szintű gép. (Acer 5755G, Asus K53) A billentyűzetén nagyon jó írni, és elég halk. Viszont az idegesít, hogy egy ujjlenyomatmágnes :D Fényes a borítás, de szerintem jól néz ki. A GT 525M kb ugyan úgy teljesít játékok alatt mint 1 GT 540M. Kipróbáltam egy Acer 5755G-t is, nem éreztem a 2 videókártya között különbséget, max 1-2 FPS GTA IV alatt. Ha annyira rossz lenne a gép, a gyár sem vállalna rá 3 év garanciát. Amúgy én 1-2 emberen kívül nem láttam, hogy panaszkodott volna a gépre. Engem az idegesít, hogy úgy van pár embernek előítélete, hogy olvas 1 negatív cikket, és "hú nemjóóó, nem ajánlott". Van 1 ismerősöm, aki szintén ilyet vett, és ő sem panaszkodott rá még. Hirtelen ennyi jutott eszembe, bocsi ha vannak hibák benne, de siettem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák