Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Snake28

    tag

    Mostanában vettem notit, sokat vacilláltam végül Asus F5N AP158 lett. Első notim így összehasonlítási alapom nincs. Viszont van 3 asztali gépem is mellette..

    [link]

    Elsőre minden feltelepült, minden hardvert megtalált a win, 2 dolog volt felkiáltójeles de azt meg a gyári driver oldotta meg pik pakk. Nem igazán játékra vettem de a company of heroest vissza kell butitani hogy játszható legyen. A benne lévő grafikus chip nem igazán bika.

    Seagate vinyó van benne egész jól megy mint ahogy a dvd meghajtó is. Stabil és gyors. A vga camera elég jó képet ad. Akksija átlagos üzemidővel bír. Normál használat mellett kb 2 óra. Nagyon szép képet ad. a 4 usb port elegendő.

    Vista és XP driverek mellékelve voltak dvdn. Jár hozzá 1 egér és 1 remek kis táska is.
    Egyetlen pici negatívum ha huzamosabb ideig másolok rá a vinyó hőmérséklet 50 fok fölé megy. 52 fok volt a plafon. Nem hiszem hogy ez gond lenne, főleg hogy nagyon ritkán éri el ezt a hőfokot. Hogy mennyire megbízható nem tudom még csak 3 hónapos. Lefagyást de semmilyen egyéb hibát nem produkált még. Ezért az árért én elég jó vételnek érzem.
    Üdv.

Aktív témák