Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Chaser #39876 üzenetére

    Kevertem az előbb, 140k a t4300-as, 3GB ddr3, 320gb hdd verzióért lenne korrekt win7-tel, az volt 116k körül OS nélkül, a T3000-es konfigot elnézve annak 120k alatt meg kell állni win7-tel, ahogy iponnál meg is áll.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • apuc

    őstag

    válasz Chaser #39876 üzenetére

    Közben írt egy srác mailt aki a Notebookstore- nál dolgozik, hétfőn egyeztetünk renew- HP notit, ez lenne a legjobb ár/értékarányú megoldás- garival, oprendszerrel.
    Nem könnyű nekem, nem értek hozzá, ezért is kértem tanácsot itt is, jó lenne nem ráfaragni.. :K
    Hála Isten nagy a választék- viszont nekem még túl nagy is, nem igazán tudok ezek közül dönteni egyedül, viszont mivel nem ismerem a céget, a srácot nyilván van kockázat benne:
    Ezek közül kellene választani, kp lesz valószínű végül (szerencsére kártyát is elfogadnak)ezért max 120-130 a keret (áruhitelre lenne a keret 160 ezer)
    [link]

    A fő szempontok az áron kívül:
    -Itthonra 2. gépnek kell, néha fotófeldolgozás is, minimum dual core legyen,ha lehet Intel.
    -minimum 1év, de inkább 2 év gari
    -megbízhatóság.
    (utálnám ha nem lenne jó és rohangálni vagy várni kéne rá, mégha gariba javítják is de addíg sem tudom használni)
    -magyar oprendszer, Windows.Win 7 vagy Win vista Home Premium.
    (Érdekes módon a Pavilionomon a frissítések utáni mostani Vista H.P.tökéletesen működik, persze nem próbáltam még a Win7-est.. :B
    -ne kelljen drivereket vadászni, a legoptimálisabb ha úgy lehet beüzemelni majd mint a Paviliont, amin rajta volt a vinyón minden ami kellett- nyilván a többi progit én tettem rá, de az alapok után teljesen jól működött a gép.
    -Nekem Intel procis van most, nem ismerem az AMD-t,picit tartok tőlük a melegedés miatt.

  • Ace Ventura

    addikt

    válasz Chaser #39876 üzenetére

    Annyi lett, hogy előkerült a garilevele, és elvittem egy hivatalos szervízbe, ahol megállapitották, hogy alaplap hibás.2 hétig jártam utána, mire tegnapelőtt megkaptam futárral, állitólag alaplapot cseréltek, de a bekapcsolásnál láss csodát ugyanaz a hiba megint előjött (be sem kapcsolt, se kép, se hang, csak a venti pörög) szóval holnap vihetem vissza.Amint kész lesz eladom a francba, többet fusival nem szenvedek. :(

    Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

Aktív témák