Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    válasz iza_ #11173 üzenetére

    Tanács: menj, vedd meg ami tetszik küllemre, mert úgy néz ki indokokkal nem tudunk meggyőzni, max annyi veszély fenyeget, hogy túlmelegszik maga a gép és hangos lesz, illetve lekopik a billentyűzetről s még jópár helyről a festék, ami ronda, bármennyire is szép újonnan a laptop.

    Inkompatibilitás: boldog ember vagy ha nem tudod mi az, remélem nem is fogod megismerni, különben peterkeT szépen kifejtette.

    Mi csak elmondtuk mi milyen támpontokat veszünk figyelembe notivásárláskor, kétlem, hogy bármelyikünk is bántani akart volna, de hiába nem igazán szeretünk szövegelni, ezért élnézést is kérek.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz iza_ #11173 üzenetére

    Az, hogy bunkó vagyok, nem azért van, mert moderátor vagyok. Igazság szerint szégyellem is maga miatta.

    A véleményemet továbbra is fenntartom, ha a stílus erős is volt talán: elmondtam, hogy mire figyelj, mik az alapok. Konkrét gépet nem szoktam senkinek ajánlani, mert annyifélék az igények. Az utolsó sorom erős volt talán, a lényege az, hogy azt veszel amit akarsz, a teljesítményére nem lesz panaszod (tekintve a mostani mezőnyt), ha vigyázol rá, akár sokáig is tarthat, arról pedig fogalmam sincs, hogy neked mi tetszik.

    Minden más személyes preferencia Én pl nem tudom beleélni magam azok szempontsoraiba, akik mobil gépet vesznek, és nem mobil használják. Innét kezdve értetlenül állok a 15"+ kijelző és a 3kg fölötti súly előtt, nem tudom elfogadni a 2-3 óránál rövidebb akkuidőt, a jelentős melegedést, a gyenge anyaghasználatot, a lötyögős, kopogós, süppedő billentyűzetet, a kijáró billntyűket, a vacak tapipadot, a kemény, működésük feladására hajlamos gombokat a tapipad alatt (egyáltalán hogyhogy nincs gomb a tapipad fölött is, és hova tűnt a trackball?), a kopó, repedő, karcolódó borítást, házat, az elrepedő, kilazuló zsanérokat, a lötyögő kijelzőt, a borítás megnyomódásából adódó foltokat a kijelzőn, a szalagkábel- és inverterhibákat, amik miatt gyakorlatilag az egész kijelzőt cserélheted, a többhetes szervizidőket, a fura billentyűelrendezést, meg még egy rakás bosszantó apróságot, ami önmagában megszokható lenne, de így halmozottan már többb a kellemetlennél.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Aktív témák