Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • need

    addikt

    válasz Cypresss #2382 üzenetére

    Isten látja lelkemet letöltöttem az általad linkelt Download Redirector

    felraktam és ki is próbáltam.. a transmissionhoz viszonyítva a konklúzió számomra..!

    De kezdeném azzal hogy mindig az aktuális DSM van fent..! DSM 3.2-1955
    Végeztem egy letöltést ezzel a listában ahonnan töltöttem meg is jelentem mint Passzív felhasználó annak rendje módja szerint le is töltött.. nem is ezzel van továbbra is gond hanem még mindig nem hajlandó vissza osztani bárhová is állítgatom..
    jelen esetben a megosztási arányt, és a kibontási időt hiába állítottam akkor sem változott..!
    Töröltem a Download listából a letöltött elemet.. és átmásoltam maga a letöltött anyagot a trasnmission dowonload könyvtárába..!
    Majd ugyan ezt a filest ellenőrzés után furcsa módon számomra megmagyarázhatatlanul el kezdte vissza osztani Aktív lettem a letöltő listában..! ;] ;] ;]
    A torrentezésenek nem ez lenne a lényege a letöltött anyag vissza osztása..?!
    De igen csak hát az egyikkel lehet a másikkal nem..!

    A különbség..?
    Való igaz hogy az egyik a Download 2.13 transmissiont használ amíg amit én használok
    2.42.. Az egyiknél Passzív vagyok a le/fel töltési listában addig a másiknál végig Aktív!
    Az egyik továbbra sem képes vissza osztani hiába állítgatom..addig a másik MINDENFÉLE BEÁLLÍTÁS NÉLKÜL VIDÁMAN OSZT VISSZA..!

    Ezekben a dolgokban nem szerepel lényegi szolgáltatás valóban..
    Csak az a különbség hogy az egyik nekem jól működik a másikat én a felejtős kategóriába raktam..!

    Nyilván még vitázhatunk erről meg lehet felhozni érveket és lehet még kontrázni vissza kontrázni.. csak értelme nincs.. én részemről lezártnak tekintem
    a Download Redirector vs Transmission kérdést..!

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák