Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HookR

    addikt

    válasz stuka20 #103631 üzenetére

    Teljesen szubjektív, egyéni preferencia kérdése. Van, akinek bejön, van aki visszaváltott 16:9-re. Vásárlás előtt érdemes lenni megnézned mindkettőt élőben.

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

  • Cyberbeni

    addikt

    válasz stuka20 #103631 üzenetére

    A filmek általában 21:9-ben vannak. Streameket full magasságban tudsz nézni és mellé kifér a chat is. Ha mobilra fejlesztesz appot, akkor a szerkesztő mellé kifér az emulátor/szimulátor. Meg sok más esetben is lehet olyan, hogy elfér két alkalmazás egymás mellett, amit egyszerre kell használni és akkor jobb az, ha nincs közte két káva.

    Én mostanában főleg VR-on játszok, de ha zavar egy játéknál, hogy mondjuk túlságosan a szélén van a HUD, akkor legrosszabb esetben átváltasz 16:9-re és lesz kétoldalt fekete sáv.

    Nekem van egy Samsung S34J550 monitor és mellé egy 22"-os 1080p, hogy stream nézés közben is tudjak ph-n kommentelni. Free/G-sync, a legtöbb darab megy 90Hz-en is (papíron 75), szóval azért játékra sem annyira rossz.

    Előtte egy LG 29UM58-P volt, abban jobban tetszett, hogy játékhoz a black level-t magasra állítva olyan volt, ami nekem tetszett, filmezéshez meg alacsonyra állítva volt jó (vagy a cinema preset, ami majdnem ugyanaz volt, amire belőttem a kusztomot), a Samsungon sajnos nincs ilyen opció, ez kb a középutat tudja (de mivel VA, ezért nagyobb a kontraszt, tehát annyira nem vészes)

    Azaz egyetlen baj a 21:9-el, hogy kicsi a választék, black fridaykor kifogtam ezt 90k-ért, annyiért baromi jó vétel volt, most 110-120k között mozog az ára, annyiért még talán megéri. De ebben a méretben a következő olyan 200k körül van. Azért egy LG 34WK95U-W-re kíváncsi lennék élőben, az ilyen 350k körül van. De filmezésre annyiból inkább egy OLED TV-t vennék.

Új hozzászólás Aktív témák