Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Sinesol #84404 üzenetére

    + (#84407) Jazz
    Korábban más is írt az XB2783HSU-B1 kapcsán, és ott is a DVI volt a megoldás. Viszont az új, B3-as modelleken alap a DP port, talán azzal nem lenne gond.
    A HDMI-t inkább multimédiára találták ki (TV-k, stb.), a DVI meg a DP kifejezetten PC-s felhasználásra érkezett...

    És nem tudom, honnan vettétek az AMVA / AMVA+ dolgot, én mindegyik 27"-os kijelzőnél a másodikat látom.

    (#84410) Monsterr
    Az S2718HN jó kis monitor, de enyhén fényes a panel bevonata - csak akkor válaszd, ha ez nem zavar, és ha kell a Freesync. Egyébként inkább P2717H, ha már Dell.

    (#84411) mata-hari
    Ebből a szempontból nekem nagyon bejött a BenQ GW2470H(M) - az AMVA panelével a legszemkímélőbb monitor, amivel csak dolgom volt.
    Esetleg ugyanez 27"-ban: BenQ GW2760HS, BenQ VZ2770H, BENQ EW2775ZH, IIYAMA X2783HSU.

    (#84412) AGE-T
    Ha nincs különösebb igényed, akkor az alap LG 34UM88-P okés, efölött az ASUS MX34VQ-t, vagy a DELL U3415W-t, U3417W-t venném.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák